Strona główna » Jak znaleźć taniego kuriera? Sprawdź tę metodę!

Jak znaleźć taniego kuriera? Sprawdź tę metodę!

Korzystanie z usług kurierskich nie musi być związane z wysokimi wydatkami. Gdy chcesz nadać paczkę, sprawdź, w jaki sposób wybrać taniego kuriera już w tym momencie i zaoszczędzić na nadaniu przesyłki krajowej lub międzynarodowej!

Jak znaleźć taniego kuriera?

Na polskim rynku działa wiele firm kurierskich, które oferują usługi przewozu paczek, listów oraz przesyłek gabarytowych w kraju i za granicą. Wybrane z nich świadczą także usługi serwisu miejskiego.

Aby zamówić usługi kurierskie w niskiej cenie, najlepiej porównać je ze sobą. W zależności od rodzaju paczki, jej wymiarów i gabarytów koszty usługi będą się zmieniać, dlatego najlepiej, aby tani kurier został wybrany po zapoznaniu się z różnymi ofertami.

Jak porównać ceny usług kurierskich?

Aby sprawdzić, ile może kosztować tani kurier, najlepiej skorzystać z internetowych serwisów brokerskich, które porównują ze sobą usługi w różnych firmach kurierskich w Polsce.

Żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztowała paczka, należy:

  • przygotować przesyłkę
  • wybrać typ przesyłki – paczka lub koperta
  • podać wagę przesyłki
  • podać wymiary przesyłki – długość, szerokość i wysokość
  • wpisać kod pocztowy nadania i odbioru przesyłki

Na podstawie tych informacji serwis brokerski sprawdza koszty paczki w różnych firmach i wskazuje, gdzie można zamówić usługę w najniższej cenie. To zatem najwygodniejszy sposób, aby wybrać tanie usługi kurierskie.

Tani kurier – jak go zamówić?

Zamówienie taniego kuriera jest możliwe za pośrednictwem serwisów brokerskich. Po wypełnieniu formularza wystarczy tylko wybrać usługę nadania i opłacić ją. Potem wystarczy wydrukowanie listu przewozowego i umieszczenie go na paczce. Nie ma potrzeby zawierania umów, dlatego nadanie paczki jest proste i wygodne.

Zatem tani kurier jest na wyciągnięcie ręki – teraz można zamówić go całkowicie online i nadać paczkę w jeszcze niższej cenie!