Strona główna » Tani kurier – sprawdź, jak go zamówić i zaoszczędzić na przesyłce!

Tani kurier – sprawdź, jak go zamówić i zaoszczędzić na przesyłce!

Musisz nadać przesyłkę kurierską, ale obawiasz się, że będzie droga? Sprawdź metodę, z którą uda Ci się znaleźć taniego kuriera i zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na nadaniu!

Usługi kurierskie to obecnie najwygodniejszy sposób, aby nadać paczkę w systemie od drzwi do drzwi. Dodatkowo kurierzy umożliwiają również nadawanie i odbieranie przesyłek w swoich punktach typu pickup. Jak zamówić taniego kuriera? Oto sprawdzona metoda w kilku prostych krokach!

Skorzystaj z porównywarek usług kurierskich

Chcesz, aby paczkę odebrał od Ciebie tani kurier? W takim przypadku najlepiej porównać ze sobą ceny usług kurierskich w wielu firmach. Aby to zrobić, warto skorzystać z internetowych porównywarek, które dostępne są w serwisach brokerskich.

Serwisy brokerskie zajmują się oferowaniem usług kurierskich w wielu firmach, porównując ze sobą ich ceny usług. Zatem jeżeli chcesz zaoszczędzić na przesyłce, najlepiej sprawdzić koszty online w tego typu serwisach.

Aby zobaczyć, ile będzie kosztowało nadanie paczki:

  • wybierz typ przesyłki
  • wprowadź informacje o wadze i wymiarach przesyłki
  • podaj dane o adresie nadania i odbioru

Na podstawie tych danych serwis brokerski natychmiast wykona kalkulację, a Ty możesz dowiedzieć się, jaki tani kurier będzie dla Ciebie najlepszy.

Nadaj paczkę przez internet

Gdy chcesz zdecydować się na nadanie paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej wybranej przez serwis brokerski, wystarczy tylko parę kliknięć myszką.

Do nadania paczki trzeba podać swoje dane, a następnie opłacić ją. Można wykorzystać szybkie płatności online, aby od razu wysłać zlecenie, dlatego paczka będzie doręczona do adresata w błyskawicznym tempie.

Po opłaceniu paczki otrzymujesz potrzebne dokumenty na podany adres e-mail. Wydrukuj je i umieść na paczce.

Tani kurier odbierze od Ciebie paczkę lub nadaj ją w punkcie pickup
Ostatni krok to przekazanie paczki.

Zależnie od wybranej formy odbioru tani kurier może odebrać ją spod Twojego adresu lub możesz doręczyć ją do punktu pickup.